Seferihisar Su Kesintileri

Seferihisar Su Kesintisi
Seferihisar su arızası ve planlı su kesintilerini günlük takip edip yayınlıyoruz.
20 Mayıs 2024 Pazartesi 17:01 saatinde aldığımız bilgi : SEFERİHİSAR ilçesinde 20/05/2024 tarihinde 17:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 20/05/2024 saat 19:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : Hıdırlık Mahallesindeki AnaBoru arızası nedeniyle bölgeye sular verilememektedir.. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Hidirlik, cami̇kebi̇r. . Arızanın yaklaşık olarak 2 saat sürmesi bekleniyor.

18 Mayıs 2024 Cumartesi 13:31 saatinde aldığımız bilgi : SEFERİHİSAR ilçesinde 18/05/2024 tarihinde 13:30 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 18/05/2024 saat 16:30 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : 1552/3 no :14 sokak içi ana boru patlağı nedeniyle bölgenin suları kesilmiştir. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Tepeci̇k. . Arızanın yaklaşık olarak 3 saat sürmesi bekleniyor.

18 Mayıs 2024 Cumartesi 12:01 saatinde aldığımız bilgi : SEFERİHİSAR ilçesinde 18/05/2024 tarihinde 12:00 saatinde başlayan su kesintisinin tahmini bitiş tarihi 18/05/2024 saat 15:00 olarak belirlenmiştir. Kesintinin nedeni : BARANKAYA FİRMASI tarafından 137 sok. ana boru arızası sebebiyle sular kesilmiştir.
CAMİKEBİRİN SADECE GİRLEN BÖLGESİ ETKİLENECEKTİR
. Su kesintisinden etkilenen bölgeler : Cami̇kebi̇r, siğacik. . Arızanın yaklaşık olarak 3 saat sürmesi bekleniyor.

Seferihisar Su Kesintileri” için 8 yorum

  1. esenevler de hergün su kesintisi oluyor, geldiği zamanda basınç diye bir sey yok. basınç olmayinca güneş enerjisinden su gelmiyor. cok magdur oluyoruz, ilgililerin dikkatine.

  2. Bu memleketde yaşamak ne kadar zor yaa bir türlü avrupalılardan ders alamadınız sabah kalk au yok akşam su yok öğlen su yok bu ne bim iş yapıyonuz bu ben bildi bileli böyle neden avrupada olmuyor gidin biraz avrupadan ders alın ya yater g t nü yıkıycan su yok yeter ??

  3. Sözüm ona korona dolayısıyla su kesintisi yaşanmayacaktı.2 senedir bu kaçıncı su kesintisi,artık bıktık her sene birşey buluyorsunuz,bir sene elektrik telleri için yolları kazdınız,geçen sene doğalgaz için ,bu sene de yeni su borusu döşemek için.Bu böyle devam ettiği sürece bizler de susuzluğa mahkumuz.Onu da geçtim caddelerimiz harabe halinde.Kazılıyor ama uzun süre kapatılmıyor.Ben Seferihisarı bu seneki kadar pis görmedim hiç,gerçekten yeter artık

  4. belediye işi AK parti işidir bırakacaksınız her işi ilmine vereceksinki bu ülke rahata kavuşsun işi bilmeyen bir yönetim herzaman halkını madur etmeye mahkumdur vesselam

  5. bu ne saçma belediye hizmeti ya Seferihisar da her gün sular 5 -6 saat kesiliyor en az. dünden beri de sular geliyor

  6. Yazıklar olsun.Barankaya şirketi kimdir.? İşinin ehlimi dir? Sürekli su borularını patlatıp 11 saatte tamir edemeyen bu şirkete hangi referanslara dayanarak iş verilmiştir?İzsu bu şirketin Seferihisarda
    patlattığı ve uzun saatlerde tamir edilmeyen boruların ve bu şirketin sebep oduğu su kesintilerinin istatistiğini yapmakta mıdır? Saat 10.15 de kesilen sular saat 21.40 itibariyle hala gelmemiştir.Teknolojinin bu kadar ilerlediği bir zamanda su borusu patlağını 12 saatte tamir edemeyen bir şirketle hala iş yapmaya İzsu neden devam etmektedir.?

  7. hemen hergun arıza ve patlak nedeniyle su kesintisi yaşamak ve hala suyun kalitesinin kötülüğü sadece beceriksiz ve vurdumduymaz yönetim/işletme anlayışıdır.Maalesef halkta geneldeki gibi buna ses çıkarmıyor.Suya erişim en temel insani haktır derken ödediğimiz yüklü faturalara rağmen bunu sağlayamayan yönetim daha ağır söz ve eleştirileride hak eder!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir